ЄТМ2015

Організатори від ГО “Міські реформи”:

Олександра Нарижна – куратор проекту
Олена Чернишова
Антоненко Надія
Анастасія Палій
Аліна Середа
Манана Глонті

В організації Європейського тижня мобільності в Харкові прийняли активну участь волонтери: активісти велоруху, студенти Харківського національного університету будівництва та архітектури, та ін. за що їм щира подяка.

Мета:

Звернути увагу органів місцевого самоврядування до питань мобільності в місті, впровадити заходи у сфері сталого розвитку транспорту та стимулювати населення до зниження використання автомобілів.

Цільова аудиторія:

архітектори, урбаністи, велоактивісти, муніціпальна влада, науковці, студенти, небайдужі городяни

В рамках Європейського тижня мобільності в Харкові  ГО «Міські реформи» та Велосипедний Клуб «Харківський велосипедний союз» провели низку заходів, присвячених популяризації та поширенню ідей «сталого транспорту»:

Круглий стіл на тему «Стала мобільність Харкова» – захід було проведено з залученням представників Харківської міської ради. На круглому столі відбулося урочисте відкриття Європейського тижня мобільності в Харкові, були представлені досягнення міста в сфері мобільності та обговорені подальших шляхів розвитку.

Піар-захід «Мобільний Харків» сприяв підтримці іміджу міста за рахунок візуалізації транспортних можливостей.

«Осінній Велодень – 2015» – Святковий парад велосипедистів, присвячений Європейському тижню мобільності, пройшов вулицею Сумською (від Білгородського шосе до пл. Конституції). В ньому взяли участь велоклуб м. Харкова та області, дитячі та юнацькі спортивні школи, ветерани спорту, спортсмени професіонали та містяни.

Облаштування пішохідної зони на вул. Квітки Основ’яненко – вулиця була закрита для руху і паркування авто, на протязі дня була організована вулична їжа, музика, конкурси, майстер-класи, показ кінострічки тощо для мешканців міста.

Всесвітній «День без авто» проводився для стимулювання людей до зменшення використання автомобілів шляхом. Суть полягала в тому, щоб  відправитися на роботу 22 вересня пішки, на велосипеді або на громадському транспорті.

Фотогалерея

28b35eb

Керівник проекту

Олександра Нарижна
тел. 095 847 48 59
alexkh_ua@yahoo.com

Участь у ЄТМ для Харкова, це можливість заявити про необхідність уважного ставлення до питань сталого розвитку міста та екологічного міського транспорту.” –

Олександра Нарижна

Program street2-02